781 342 320    
 [email protected]
18 sierpnia, 2022

Pozycjonowanie: Ola Gut - gabinet psychoterapeutyczny

Pani Ola dołączyła do grona moich klientów w grudniu 2019 roku. Jej witryna została stworzona przez inną agencję z obietnicą pozycjonowania witryny. Niestety efekty były prawie zerowe.

Jakie były cele biznesowe?

Pani Ola poprosiła mnie o wzmocnienie jej widoczności w jej lokalnym środowisku. Zaczęliśmy od pozycjonowania jej witryny na frazy powiązane z usługą na warszawskich Bielanach. Biorąc pod uwagę, że czekało nas bardzo dużo pracy nad jej witryną, to było jedyne logiczne rozwiązanie: zacząć od dzielnicy, a następnie rozszerzyć widoczność na całą Warszawę.

Jakie czynności SEO zostały przeprowadzone?

Pierwszą rzeczą jaką rzucała się w oczy to bardzo mała ilość treści na stronie Pani Oli. Priorytetem było zaplanowanie i dodanie nowej treści zoptymalizowanej pod lokalne frazy kluczowe.

Nowe treści zostały dodane na stronę główną oraz do zakładki "komu pomagam".

Aby stale rozwijać treść na stronie, kontynuujemy rozwijanie bloga, dodając merytoryczne i wartościowe teksty na temat uzależnień.

Dodatkowo, stale wzmacniamy autorytet domeny, publikując artykuły na portalach powiązanych z branżą Pani Oli.

Efekty pracy

Od momentu rozpoczęcia współpracy, ruch organiczny wzrósł następująco:

Oprócz wypozycjonowania Pani Oli pod wybrane frazy kluczowe na szczyt wyników wyszukiwania Google, widoczność witryny zaczęła również na inne fraz kluczowe. Skutkiem jest stały wzrost wyświetleń i kliknięć w wynikach organicznych:

Dane z Google Search Console są niepełne ze wględu na limit pobierania danych. Najwcześniejszą możliwą datą jest 16 miesięcy wstecz.

Ale to nie wszystko!

Dzięki poprawionej widoczności, Pani Ola została znaleziona przez Dzień Dobry TVN! Miała ona przyjemność napisać artykuł dla redakcji na temat problemu picia alkoholu. Sprawdź, klikając z obrazek poniżej!

Obecne działania

Obecnie pozycjonujemy gabinet na coraz większą liczbę fraz w Warszawie. Widzimy miły dla oka wzrost wizyt na stronie i przede wszystkim telefony dzwonią do Pani Oli tak często jak nigdy wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram